wtorek, 27 czerwca 2017

Wymiana zbitej szybki/wyświetlacza w iPhone

Z całą pewnością zbita szybka telefonu znacznie utrudnia czy wręcz czasami uniemożliwia prawidłowe korzystanie z telefonu. Jeśli chodzi o sprzęt Apple wymiana szybki w nieautoryzowanym serwisie może skończyć się dużym rozczarowaniem co do jakości wykonanej naprawy. Dlatego jeśli już przydarzy nam się już się w jakikolwiek sposób ją uszkodzić poszukajmy najbliższego pogwarancyjnego serwisu Apple, gdzie możemy być pewni, że wymieniony wyświetlacz będzie oryginalny i tani.

Warto wiedzieć, że ekran nie jest wykonywany bezpośrednio przez Apple, a przez jego podwykonawców wybranych przez specjalistów z firmy do wykonania tego typu komponentów. W przypadku gdy mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego serwisu możemy zadzwonić lub udać się osobiście do salonu gdzie zakupiliśmy swojego iPhone'a.

Ja mogę osobiście polecić serwis iClinica
Na miejscu zostanie oceniony stan uszkodzeń - jeśli pękł sam ekran jego wymiana w przypadku posiadania na stanie przez serwis części możliwa jest na miejscu, jeśli doszło do uszkodzenia warstwy dotykowej sprawa może potrwać nieco dłużej.Oczywiście, na wieli forach internetowych znaleźć można mnóstwo mniej lub bardziej logicznych porad dotyczących samodzielnej wymiany ekranu naszego smartfona. Jednak wymiana szybki iPhone 4s samodzielnie przez osobę nie mającą o tym pojęcia może przynieść więcej szkód niż pożytku.

Poza tym to zajęcie naprawdę bardzo pracochłonne wymagające precyzji w działaniu. Dlatego warto zlecić to profesjonaliście który zrobi to szybko i sprawnie nie uszkadzając naszego telefonu. A my będziemy mieli nie tylko sprawny ekran ale i spokój.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz